10 مورد که شما هرگز نباید به یک مرد بگویید
بدون شک مواردی ممنوع (!) وجود دارد که هرگز نباید به یک مرد گفت. فقط به این دلیل که آنها می توانند ساده تر ، منطقی تر و واضح تر از آنچه فکر می کنیم فکر نکنند به این معنی نیست که می توانیم بگوییم که این موضوع بدون هیچ گونه توضیحی به سر ما می آید! به ویژه آنهایی که ما همه جزئیات ما را از محیط دریافت می کنیم.
بیایید خودجوش باشیم اما به شکلی خوب. اگر قرار باشد چیزی را بگوییم که باعث ناراحتی ، سوء تفاهم و در نهایت صدمه زدن به دوست ما شود ، خوب است که به جای صحبت کردن در آن لحظه دوباره فکر کنیم یا کاری دیگری انجام دهیم!
"من هیچی ندارم ، خوبم"
متداولترین حمله ای که بدون شک همه گفته اند! و اگر شخصی باشد که آن را انکار کند ، دروغ می گوید! زیرا این جواب به طور اتفاقی توسط ما داده نمی شود . هدف دارد! ما می خواهیم استقامت شما را آزمایش کنیم و می خواهیم ببینیم که در پایان چقدر با ما برخورد خواهید کرد! اما آقایان از شما سؤال می کنند و آنها واقعاً می خواهند بدانند که ما چه چیزی داریم. عجیب؟ (!) بنابراین اجازه دهید با اولین پاسخ دهیم!
"آنچه من می پوشم باعث می شود چربی به نظر بیایم؟"
دام سوال! از طرف ما ، می خواهیم بدانیم که آیا فکر می کنید پوند اضافی به دست آورده ایم و آیا بازهم جذابیت خود را پیدا می کنید. مردان دیدگاه متفاوتی دارند. سؤال کردن از آنها به این معنی است که به سؤال شما بطور خودکار پاسخ داده می شود و از اینکه جواب می دهد خجالت می کشید. اما آنها شما را خوب (واقعاً!) می دانند. آنها متوجه تغییرات کوچک شما نمی شوند!
"اجازه دهید این کار را انجام دهم ، شما نمی دانید."
با این حمله ، شما قطعاً ماهیت مردانه دوست خود را "تنزل" می دهید. فکر نکنید خیلی زیاد است زیرا مردها اینطور فکر می کنند. آنها فکر می کنند شما آنها را به چالش می کشید و آنها نمی خواهند! شما تصمیم می گیرید که می خواهید کار (خانه) را به عهده بگیرید ، زیرا می خواهید سریعتر این کار را انجام دهید و او سخنان شما را متفاوت ترجمه می کند و او آن را به عنوان یک بی کفایتی از طرف خودش می فهمد!
"شما خیلی ناز هستید . مثل اینکه دوست دختر ندارید؟"
این یک ضربه واضح در زیر کمر است! کلمات بی فایده است! شما هرگز نباید این را بگویید. دلایل آن واضح است! کلمه گلیکولیس به کسی اطلاق می شود که زیر سن خاصی باشد (معمولاً بسیار جوان است) و روحیه غیر دوستانه شما را نشان می دهد و در حقیقت شما او را به عنوان مرد "لغو" می کنید. گلیکولی ؟؟ این در گوش او به عنوان یک کلمه تحقیرآمیز که ویژگی های غیر مردانگی او را نشان می دهد طنین انداز خواهد شد!

"شما یک دختر را در آینده بسیار خوشحال خواهید کرد."
لحظه ای ناخوشایند! اول از همه ، اگر این احتمال وجود داشت که شخص دیگر شما را از نظر جنسی ببیند ، چه می کنید؟ شما او را به طور عادی زمین می کنید!
"آیا چیزی که می پوشم پوست بیشتری از آنچه نشان می دهد نشان می دهد؟"
بدون شک بدون شک. فکر می کنی برایش مهم نیست؟ مرد؟ (!)

"من شما را به عنوان برادرم دارم."
وای! این ضربه ای نیست که زیر کمر باشد بلکه مستقیماً به قلب است!

"چه فکر می کنی؟"
سؤالی که توسط آنها به عنوان یک دام تلقی می شود! آنها می فهمند که شما می خواهید آنها را امتحان کنید! و از آنجا که آنها اینگونه عمل می کنند ، خجالت می کشند و می گویند بله.
"آنگاه به سادگی متوجه شدیم. فکر می کنی نمی توانم به تنهایی در را باز کنم؟ "
اما آنها همه اهداف خوب دارند تا به شما نشان دهند که بچه های خوب چقدر هستند و چقدر مهربان هستند و شما آنها را از خود دور می کنید!

"سابق من این کار را کرد."
هیچ کس ، حتی شما (به هر حال آن را پنهان نکنید) نمی خواهد با سابق مقایسه شود. اشتباه بزرگ و غیررسمی! به شدت از آن جلوگیری کنید! شما آنها را کامل می کنید و آنها متعاقباً مغرضانه خواهند بود که هر کاری که انجام می دهند ، سابق شما را به شما یادآوری می کند. فرض کنید تصور می کنید که هنوز بر آن غلبه نکرده اید!

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها