محل تبلیغات شما

افراد چاق می بینند . خیلی دور!

تحقیقات اخیر نشان داده است که افراد دارای اضافه وزن ، مسافتهایی را بیشتر از حد واقعی می بینند. خودتان را با یک کوله پشتی 15 کیلوگرم فکر کنید. مراحلی که برای صعود به آن نیاز دارید اکنون دشوارتر به نظر می رسند.

همسرتایم

بنابراین کارآزمایی هایی با افراد چاق وجود داشت که از آنها خواسته شد توپ های تنیس را در مسافت زیادی پرتاب کنند یا هدفشان قرار دادن توپ گلف در سوراخ باشد. وقتی هدف بزرگتر بود ، در مقایسه با افراد با وزن طبیعی که هیچ تفاوتی نداشتند ، اعتماد به نفس بیشتری نسبت به شلیک آنها داشت.

به گفته محققان ، این امر می تواند یک عامل منفی در افزایش حرکت این افراد باشد زیرا از نظر جسمی و روحی راحت تر از فردی که وزن طبیعی خود را از دست می دهد ، خسته می شوند.

بنابراین از آنجا که بهتر است از گذشته دور نگاه کنیم ، بهتر است این اندازه گیری را در رژیم غذایی خود با تنوع در انتخاب های خود قرار دهیم!


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

موسسه خیریه سگال
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
Photo novin خرس خوابالو فرشگاه تمبر عرفان نوشته های سعید مرادی محل / مکان continental . مووی سیتی | دانلود فیلم 2019 با لینک مستقیم , دانلود فیلم خارجی با کیفیت بالا انواع برنامه های اندروید خانه کارگرشهرستان راور استان کرمان