عکس انجام شب

این مطلب در رابطه با عکس انجام شب زفاف یا شب اول عروسی برگرفته از همسرتایم می باشد.

هر زنی مشتاقانه منتظر عروسی خود است. لباس، مو، آرایش، تصاویر، سرگرمی، دوستان، تجربه. ما از زمانی که دختر بچه بودیم شرطی شده بودیم که در آن روز خاص خود احساس زیبایی و امیدواری و هیجان داشته باشیم

عکس انجام شب عروسی فرا رسیده است.

چگونه شب زفاف را مدیریت می کنید ؟ برای اینکه بهتر این مطلب را درک کنید

اینجا را کلیک کنید تا به سایت همسرتایم بروید و عکس انجام شب را بهتر متوجه شوید.

اما شب عروسی چطور؟ در مورد ترس، عصبی بودن، هیجان یا ناآگاهی نسبت به آنچه که به طور طبیعی پس از جشن بزرگ به وجود می آید، چطور؟ چه اتفاقی قرار است بیفتد؟ چه اتفاقی باید بیفتد؟ قرار است در شب عروسی چه کاری انجام دهید؟

من اینجا هستم تا بگویم علیرغم آنچه به شما گفته شده است، این کاملاً به آنچه می خواهید اتفاق بیفتد بستگی دارد.

من به عنوان یک متخصص ن که با بسیاری از ن مذهبی صحبت می کنم، همیشه این سوال را دارم. و با اینکه فکر نمیکنم برای جواب دادن نیازی به مدرک پزشکی داشته باشی، دو سنتم رو میذارم.

شما ممکن است فوق العاده عصبی باشید، زیرا قبلاً هرگز مردی را لمس نکرده اید و بخواهید آن را آهسته انجام دهید. خوبه شما مجبور نیستید در شب عروسی خود رابطه جنسی داشته باشید. وقت خود را تا زمانی که هر دو شما بخواهید! تا زمانی که با وارد شدن به یک رابطه فیزیکی جدید کمی احساس راحتی کنید. در واقع ممکن است بدون فشار، اضطراب بسیار کمتری را تحریک کند. راه هایی برای به تعویق انداختن قاعدگی تا زمان وقوع وجود دارد. که ممکن است باعث شود در مورد انجام آن» استرس کمتری داشته باشید. آیا این باید تجربه شگفت انگیز جادویی کلیشه ای باشد؟ قطعا نه. ممکنه؟ البته.

از طرف دیگر، شما همچنین می توانید فوق العاده هیجان زده باشید. اگر شیمی فیزیکی بین شما دو نفر بالا است و هر دو کاملاً و کاملاً آماده هستید - آن را دنبال کنید. خوش بگذره. آیا بار اول ناراحت کننده خواهد بود؟ شاید، اما همچنین می تواند عالی باشد. آیا دفعه اول خونریزی می کنید؟ شاید، اما اگر این کار را نکنید کاملا طبیعی است.

منبع :

https://hamsartime.ir/photo-from-the-first-wedding-night/

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها