اعترافات مرد وقتی مرد تصمیم می گیرد تقلب کند
انسان موجودی چند همسری است. و زن چه وقت مرد تصمیم می گیرد تقلب کند؟ هنگامی که یک سوئدی دو بعدی با پاشنه ظاهر می شود. یعنی به یک دلیل یکبار در یک تریلیون. بنابراین به دلایل دیگر .

توسط دیمیتریس دریزوس
بیایید انجیر ، قایق انجیر و مراقبت از موقت را بگوییم. همه تقلب می کنند ، چه مرد و چه زن. اما از آنجا که من نمی توانم در مورد ن صحبت کنم ، در غیر این صورت آقای کرونیس و خانم لوسیا (دیگر مادران مادر) من را از دیمتر بیرون نمی کشیدند (از آنجا که این را به یاد آوردم ، سلام دمیتر!) در مورد پسران ، جوان ، پیر و پیر صحبت خواهم کرد خیلی بزرگ مثل همسایه ام که فکر می کند ما راهپیمایی های او را نمی شناسیم .
بنابراین بیایید به این مرحله برویم (که این روزها در کشور ما نیز برنامه ای خوانده می شود). یک مرد نیاز بسیار زیادی دارد که احساس کند شریک زندگی وی او را تحسین می کند. تاج روی سرش باشد. تجسم: ماشینی را که فکر می کنند نی کورکولوس در آستراپوگیاننوس است ، رد می کند و آنها هر زنی را که می توانند به فکر خود داشته باشند ، خواهند داشت و صبر و شکیبایی با آنها را به دست می آورند.
و هنگامی که براکت ها را می بندم (و جعبه پیتزا فلفلی در کنار آن) ادامه می دهم. هنگامی که یک مرد در رابطه خود خراش را پیدا می کند ، به این معنی است که او راضی نیست. نه از نظر جنسی (بخندید ، حقیقت را بگویید) بلکه از نظر روانشناختی. احساس مطلوب نمی کند. او تأیید خود را می خواهد. و او را در یک زن 99.9٪ بدتر از آنچه در کنار او است ، می یابد. قانون آسیب پذیر و او کارهای بیشتری را در رختخواب انجام می دهد. از آنجا که من گفتم که خیلی بازی نمی کند ، اما در معادله نیز هست.
ایده آل برای یک زن ، زن در کنار او است که از او برای کسی که هست قدردانی کند. بخاطر تلاشهایش به او اجازه دهید بدون اینکه ناله کند ، او را بی سر و صدا تماشا کند. جنا جیمسون در رختخواب باش نه ، نه برای آوردن دختران المپیک ، بلکه برای انتقال جدی. این ایده آل است.
و من با یک براکت دوم شروع می کنم: ناگفته پیداست که مردی که همه موارد فوق را می طلبد باید صحیح باشد. جدی و شوخ طبع ، قدردانی از زن در کنار و در رختخواب مانند کریستین گری (گاهی اوقات ، نه همیشه. دوستان زن من ، آنها نمی دانند چه می خواهند .).
پس از بسته شدن و پرانتز دوم (من پیتزا را در بالا خوردم) نتیجه گرفته می شود که یک مرد به طور عمد به جستجوی کفر نمی پردازد. او به دنبال آن خواهد بود تا احساس مهمی داشته باشد. یک زن به دلایل کاملاً متفاوت تقلب و تقسیم می کند. مردی کاملاً متفاوت. از این گذشته ، ما در مورد دو موجودیت مختلف صحبت می کنیم. و البته استثناء درخشان (من) از همه اینها وجود دارد.
آخرین و مهم نیست ، وودی آلن را در نظر داشته باشید (من از آن استفاده کرده ام اما درست است). مرد می گوید: "مرد خون کافی در بدن ندارد تا همزمان فکر کند و نعوظ داشته باشد. یا یکی دیگری را خواهد داشت. "

بله ، این درست است ، اما اگر خون کافی برای هر دوی آنها وجود نداشته باشد ، هدف به همان اندازه مطمئن می شود که مسی با دروازه بان بیرون می آید. و لیونل قاتل است .

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها